Спеціальні потреби

Франція закликала Раду Безпеки ООН до негайного обговорення ситуації в Алеппо


Mіністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро

Франція закликала до негайного влаштування засідання Ради Безпеки ООН у справі становища в Алеппо. У заяві міністра закордонних справ Франції Жан-Марка Еро сказано: «Більше, ніж будь-коли раніше існує негайна потреба принпинення збройних дій і безперешкодного доступу гуманітарної допомоги» до мешканців оточеного міста.

Організація Об’єднаних Націй заявила, що до 16 тисяч цивільних втекли зі східного району Алеппо протягом останніх днів, з часу, коли урядові війська розпочали наступальну операцію.

У вівторок базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights заявила, що щонайменше 10 цивільних загинули в результаті повітряного удару в Баб аль-Найраб, одному із східних районів, які ще перебувають під контролем повстанських сил.

Активісти і сирійські урядові ЗМІ повідомили в понеділок, що урядові сили здобули чимало перемог над опозиційними бійцями у східному районі Алеппо після того, як їм вдалося розділити контрольований повстанськими силами район міста на дві частини.

Дивіться також: Щоб запобігти випадкам масової стрілянини, студентам у Техасі дозволили носити зброю на територіях університетів

XS
SM
MD
LG