Спеціальні потреби

Українці - у першій десятці аудиторій «Голосу Америки»


Команда української служби "Голосу Америки"

6,5 мільйонів українців щотижня слухають, дивляться і читають "Голос Америки". Український сегмент аудиторії є одним із найбільших.

Рада директорів з питань міжнародного мовлення, яка є державним агентством Сполучених Штатів, оприлюднила дані опитування щодо аудиторії, яка щотижня слухає, дивиться і читає матеріали ЗМІ, таких як «Голос Америки» та Радіо «Вільна Європа» / Радіо «Свобода».

У 2016 році 236,6 мільйонів людей у світі користувалися новинним ресурсом "Голосу Америки". Це на 52 мільйони людей більше, ніж у 2015 році.

"Голос Америки" також мовить у таких політично нестабільних або авторитарних країнах, як Куба, Сирія, Північна Корея, Тибет, Сіньцзянь-Уйгурський автономний район, Оман і Туркменістан.

На першому місці за кількістю аудиторії "Голосу Америки" - Індонезія, де 2016 року її кількість досягла понад 47 мільйонів людей. Україна останні два роки посідає сьоме місце.

Рада директорів з питань міжнародного мовлення – це незалежне агентство Сполучених Штатів, метою програм якого є інформувати й залучати людей у всьому світі на підтримку свободи і демократії. До Ради директорів з питань міжнародного мовлення входять такі ЗМІ, як «Голос Америки», Радіо «Вільна Європа» / Радіо «Свобода», Радіо і телебачення Марті, Радіо «Вільна Азія» та радіо і телевізійні мережі для Близького Сходу – Альгурра-телебачення і «Радіо Сава».

Дивіться також: Чи призведе протекціоністська риторика президента Трампа до ґрунтовних змін у міжнародній торгівлі?

XS
SM
MD
LG