Спеціальні потреби

У район сирійського міста Алеппо надіслано додаткові військові частини


Активісти сирійської опозиції повідомляють, що уряд надіслав додаткові військові частини до міста Алеппо, де вже п’ятий день поспіль ідуть запеклі бої між повстанцями та сирійськими військами. Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights заявила, що бої ішли в кількох районах Алеппо та що сирійські війська застосовували бойові вертольоти.

За повідомленнями, в результаті артилерійського обстрілу в провінції Алеппо, а також у Гамі та Ідлібі загинуло щонайменше восьмеро людей. Активісти повідомляють, що в середу урядові війська обстріляли також передмістя Дамаска аль-Тель.

Тимчасом офіційні особи в сусідній Туреччині заявили, що перехідні пункти через кордон між обома країнами будуть закриті в середу з приводу погіршення умов безпеки.

Сирійські повстанці захопили кілька перехідних пунктів через кордон. Минулого тижня були пограбовані і спалені турецькі вантажні машини. Це сталося під час сутички між опозиційними та сирійськими військами у районі Баб аль-Гава, що по сирійському боці кордону.
XS
SM
MD
LG