Спеціальні потреби

Заступником міністра охорони здоров’я України стала американка українського походження


Радіолог Уляна Супрун
Радіолог Уляна Супрун

Кабінет Міністрів України призначив на посаду заступника міністра охорони здоров'я України американку українського походження, радіолога Уляну Супрун.

Про це повідомляє кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна».

«Так, рішення прийнято», - сказала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич журналістам після засідання уряду в п'ятницю.

Як повідомлялося, 12 липня президент України Петро Порошенко під час зустрічі з лікарем-радіологом, волонтером, директором гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців Уляною Супрун запропонував їй стати заступником міністра охорони здоров'я України.

На прохання президента доктор Уляна Супрун братиме участь у розробленні стратегії реформування галузі охорони здоров'я України.

Президент також повідомив, що проект стратегії реформування галузі охорони здоров'я буде розглянуто на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Як подає англомовне видання української діаспори в США The Ukrainian Weekly (видавець: Український Народний Союз), Уляна Супрун – лікарка-радіолог, американка українського походження, народжена в штаті Мичиґан. Батьки українці, ходила в українську школу, до української церкви, належала до українських організацій, мала українських друзів. З часом, каже Уляна, вона стала почуватися більш українкою, аніж американкою. І так, з осені 2013 року проживає, разом зі своїм чоловіком Марком, в Україні. 11 липня 2015 року президент Петро Порошенко підписав укази про прийняття до громадянства України подружжя Уляни та Марка Супрунів.

Під час Євромайдану доктор Супрун працювала в медичній службі, а з 2014 року є директором гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців.

У 2014 році вона заснувала організацію «Захист Патріотів», яка проводить заняття з тактичної медицини та забезпечує українських бійців поліпшеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО.

В інтерв’ю кореспонденту (Mark Raczkiewycz) видання The Ukrainian Weekly, Уляна Супрун висловила переконання, що все, що вона досі зробила у своєму житті саме привело її тепер до України.

Уляна і Марко Супруни кажуть, що почали мріяти про життя в Україні після того, як одружилися у 1991 році. Нарешті їх мрія здійснилася...

Дивіться також: Палаци українських корупціонерів будуть штурмувати вони

Палаци українських корупціонерів будуть штурмувати вони. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG