Спеціальні потреби

У Сполучених Штатах зацікавлені в студентах з України


Посольство США в Україні сподівається, що в майбутньому українців, які поїдуть за освітою до Америки стане ще більше. Для цього в Києві влаштовано окрему виставку «Освіта в США».

Така виставка, яка презентує лише американські навчальні заклади, проводиться в Україні вперше. Крім уже знайомої студентам Програми імені Фулбрайта, до Києва завітали і представники навчальних закладів із Флориди, Північної Вірджінії, Портленда, Нью-Йорка, Нью-Джерсі, Кентуккі та інших. Загалом було представлено понад 15 закладів, а також службу тестування на знання англійської мови. Майбутні абітурієнти змогли поспілкуватися із представниками вишів безпосередньо, а також дізнатися від представників американського посольства про умови отримання студентської візи.

«Реакція американських викладачів після роботи в Україні майже ідентична – їм надзвичайно цікаво, українські студенти мають прекрасну репутацію. Американські викладачі дуже зацікавлені у тому, щоб українські студенти їхали навчатися до США», – розказує аташе з питань культури при посольстві США в Україні Дуглас Марроу. Він сподівається, за рахунок таких заходів української молоді побільшає в університетах Сполучених Штатів.

За словами віце-консула посольства США в Україні Леррі Серчера, крім того, що іноземні студенти роблять внесок своїми цінними вміннями та знаннями, вони ще й вкладають у американську економіку.

«Іноземні студенти несуть значний вклад до американської економіки. Наприклад, за минулий рік ця сума склала 20 мільйонів доларів», – говорить Леррі Серчер.
Я вважаю, що в Америці гарні практичні знання, які можна використовувати не тільки в США, але й в інших країнах. Також в університетах цікавіші програми, ніж у нас.
Ксенія

Втім, він додає, що не усі при тому сплачують за своє навчання самостійно, «67% іноземних студентів отримують стипендії чи інше фінансування свого навчання», – сказав віце-консул.

Дві студентки з Києва – Марія та Ксенія – серед багатьох, хто завітав на виставку американських вишів. Обох цікавить бізнес, менеджмент, який, до речі, за інформацією посольства США, є найпопулярнішою галуззю серед іноземних студентів.

«Я вважаю, що в Америці гарні практичні знання, які можна використовувати не тільки в США, але й в інших країнах. Також в університетах цікавіші програми, ніж у нас», – вважає Ксенія. На думку Марії, здобуття ступеня магістра в цій галузі у Сполучених штатах ще й престижно.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG