Спеціальні потреби

Екс-голову МВФ Стросс-Кана затримано за підозрою в сприянні проституції


Колишній голова МВФ Домінік Стросс-Кан
Колишній голова МВФ Домінік Стросс-Кан

Колишній голова Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан знову затриманий, але цього разу французькою поліцією. Його звинувачують у сприянні проституції.

Стросс-Кан добровільно з’явився у поліцейський відділок у північному місті Лілль у вівторок зранку. Йому висуваються звинувачення у «сприянні сутенерству» та «зловживанні коштами компанії».

Зокрема, прокуратура хоче знати, чи був свідомий Стросс-Кан того факту, що жінки, які розважали його під час сексуальних вечірок в Парижі та Вашингтоні, були проститутками. І чи знав він, що гроші, які їм були сплачені, були отримані незаконним шляхом.

Користування послугами проституток у Франції не є незаконним. Але Стросс-Кану загрожує покарання, якщо буде доведено, що він знав, що гроші, які платили сексуальним працівницям, були отримані незаконно.

Сторсс-Кан стверджує, що йому це було не відомо і він навіть не знав, що жінки, які його розважали, отримували за це гроші. Згідно з французьким законодавством, він може утримуватися у відділку протягом 48 годин, після чого його можуть відпустити під заставу.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG