Спеціальні потреби

Стросс-Кана звільнили з-під домашнього арешту


Домінік Стросс-Кан із дружиною покидають суд
Домінік Стросс-Кан із дружиною покидають суд

Колишнього голову Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана звільнено з-під домашнього арешту. У п’ятницю він покинув нью-йоркський суд після того, як прокурори поставили під сумнів достовірність свідчень покоївки, яка звинувачує Стросс-Кана у зґвалтуванні.

Видання «Нью-Йорк Таймс» повідомило, що іммігрантка з Гвінеї неодноразово давала неправдиві свідчення прокуратурі. Згідно із повідомленнями, були виявленні серйозні розбіжності у наданій інформації про минуле жінки, зокрема щодо її клопотання про надання притулку у США. Існує інформація про її можливу причетність до злочинної діяльності, наркобізнесу і відмивання грошей.

У п’ятницю суддя погодився повернути заставу Стросс-Кана і відкликати досудове обмеження на його пересування. Втім, екс-глава МВФ не отримав свого паспорта і не зможе повернутися до Франції.

Жодне з висунутих проти нього звинувачень не було знято, але розвиток слідства свідчить, що прокурори не вважають справу настільки ж серйозною, як раніше. Прокурори заявили, що вони будуть продовжувати розслідування. Наступну дату суду призначено на 18 липня.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG