Спеціальні потреби

Держдеп: триває робота над завершенням угоди про кредитні гарантії Україні на мільярд доларів


В угоді будуть конкретно накреслені умови для надання Україні кредитних гарантій на мільярд доларів

«Голос Америки» звернувся до Державного департаменту із проханням прокоментувати інформацію про те, що США пов’язують надання кредитних гарантій Україні на мільярд доларів із звільненням генерального прокурора України Віктора Шокіна.

«Ми ще не завершили роботу над угодою, в якій будуть конкретно накреслені умови для надання Україні кредитних гарантій на мільярд доларів. Переговори з урядом України щодо цих умов тривають. Як і у випадку з попередніми кредитними гарантіями США у травні 2014 і травні 2015, ця угода пов’язана з прогресом України у здійсненні ключових кроків у своїй програмі економічних реформ.

«Зокрема, наші умови передбачають виконання нової програми МВФ, а також важливі кроки, необхідні для відновлення економічної стабільності, запобігання корупції, посилення принципів верховенства права та зміцнення соціального захисту в Україні», - йдеться у коментарі Державного департаменту.

Ця угода пов’язана з прогресом України у здійсненні ключових кроків у своїй програмі економічних реформ
Державний департамент США

«З травня 2014 року, уряд України вдався до низки важливих кроків щодо боротьби з корупцією, включаючи створення нових антикорупційних органів, поліпшення управління в енергетичному секторі, переорганізації поліцейських сил, і перехід до більш прозорої і краще регульованої державної системи закупівель. Ці реформи являють собою значну зміну від минулої практики в Україні.

«Одначе, попереду ще багато роботи, в тому числі в Генеральній прокуратурі. Міністерство юстиції США надає технічну допомогу для підтримки роботи в Україні в цій галузі. Ми рішуче підтримуємо зусилля реформаторів у Генпрокуратурі щодо викорінення корупції в органах прокуратури України», - зазначили в коментарі для «Голосу Америки» у Державному департаменті США.

Дивіться також: Інформація, що США допомагатимуть в обмін на звільнення Шокіна, схожа на провокацію - директор НАБУ

XS
SM
MD
LG