Спеціальні потреби

Стартап, заснований українцем, зібрав 7 мільйонів доларів інвестицій


Команда People.ai
Команда People.ai

Стартап People.ai, заснований українцем Олегом Рогинським, зібрав інвестицій на суму 7 мільйонів доларів.

Компанія, офіс якої розміщений у Кремнієвій долині, пропонує рішення на основі штучного інтелекту для управління відділами продажів. Програмне забезпечення, створене в People.ai, допомагає підвищити ефективність команд, аналізуючи їх продуктивність і надаючи рекомендації щодо закриття угод.

Серед інвесторів та радників стартапу – творець LinkedIn Sales Navigator та лідери інших відомих компаній.

До People.ai Олег Рогинський допоміг запустити і розширити три великі компанії, дві з яких, у тому числі його власна Semantria, згодом були придбані. У People.ai підприємець ставить за ціль вирішити проблему вимірювання та оптимізації продуктивності людини за допомогою науки даних, машинного навчання та аналізу текстів.

Бажаєте читати більше таких повідомлень? Приєднуйтеся до Фейсбук-групи "Голосу Америки" у Facebook "Українці - історії успіху"

Дивіться також: Каліфорнійська фірма інвестує сотні тисяч доларів у стартапи та допомагає засновникам з імміграцією

  • 16x9 Image

    Аліна Голіната

    Приєдналася до команди "Голосу Америки" у 2016 році в ролі журналіста і редактора соціальних медіа. До того працювала у сфері маркетингу. В Україні вивчала журналістику, у США - гуманітарні науки. Висвітлює життя української діаспори у США та історії успіху українців.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG