Спеціальні потреби

Українська компанія Petcube здобула престижну нагороду в Британії


Українська технологічна компанія Petcube, виробник найпопулярніших у світі відеокамер для власників домашніх тварин, здобула престижну нагороду на технологічному шоу «розумних» аксесуарів (Wearable Technology Show) у Лондоні. Petcube переміг у номінації ««Розумний» дім».

Повний перелік переможців у всіх номінаціях
Повний перелік переможців у всіх номінаціях

Серед переможців у інших номінаціях – Apple Watch 2, Android Wear 2.0 і Snapchat. Інший український стартап Cardiomo зі своїм пристроєм для моніторингу стану здоров’я людини був відзначений високою оцінкою в номінації «Цифрова технологія здоров’я». Такі відомі номінанти, як Garmin, Epson і Amazon, не стали фіналістами. Всього було зареєстровано більше 400 компаній, лідерів у сфері «розумних» продуктів.

Відеокамера Petcube, що дозволяє власникам домашніх тварин спілкуватися та гратися з їхніми улюбленцями дистанційно з допомогою мобільного додатка, у час своєї появи в 2013-му році стала новинкою на міжнародному ринку.

Винахід українців дозволяє власникам домашніх тварин гратися з ними на відстані за допомогою мобільного додатку

Стартап був заснований трьома друзями, що працювали разом в українській столиці. Компанії, що має офіси в Києві, Сан-Франциско та Шеньчжені, вдалося залучити 3,8 мільйонів доларів інвестицій, і зараз її вироби продаються в найбільших американських мережах роздрібної торгівлі, таких як Amazon, BestBuy, Petco.

Відома британська актриса Емма Вотсон нещодавно зізналася, що не може жити без мобільного додатка Petcube.

Про історію створення пристрою та компанії читайте в інтерв’ю зі співзасновником та генеральним директором Ярославом Ажнюком:

Дивіться також: Українські винахідники підкорюють американський музичний ринок

Українські винахідники підкорюють американський музичний ринок. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:21 0:00

  • 16x9 Image

    Аліна Голіната

    Приєдналася до команди "Голосу Америки" у 2016 році в ролі журналіста і редактора соціальних медіа. До того працювала у сфері маркетингу. В Україні вивчала журналістику, у США - гуманітарні науки. Висвітлює життя української діаспори у США та історії успіху українців.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG