Спеціальні потреби

В Іспанії заарештовано осіб, пов’язаних з терористами


Вшанування пам’яті загиблих в Мумбаї
Вшанування пам’яті загиблих в Мумбаї

Міністерство внутрішніх справ Іспанії повідомило про арешт щонайменше семи осіб, запідозрених у причетності до терористичних атак в індійському місті Мумбаї у 2008 році, в результаті чого загинуло 166 людей.

Іспанські засоби масової інформації повідомили, що арешти сталися у вівторок ввечері і в середу вранці в північно-східному місті Барселона та в його районі. Повідомлено, що більшість арештованих – це особи пакистанського походження і що вони запідозрені у підробці паспортів та інших особистих документів.

Вони також запідозрені у тому, що надсилали гроші і підроблені документи до базованого в Пакистані екстремістського угруповання Лашкарі-Тайба. Саме цю організацію запідозрюють у тому, що в листопаді 2008 року вона здійснила атаки на готелі, залізничну станцію, єврейський центр і ресторан в Мумбаї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG