Спеціальні потреби

Високопоставлений представник ООН з прав людини перебуває в Криму


Іван Шимонович
Іван Шимонович
Помічник генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович в п’ятницю прибув до Криму для дводенного візиту, щоб закласти основи для місії ООН з моніторингу прав людини та встановити свою присутність у Криму.

Очолена Шимоновичем чотириособова група з Управління верховного комісара з прав людини зустрілася в Сімферополі з Сергієм Аксьоновим, Володимиром Константиновим, а також представниками омбудсмена, громадянського суспільства, преси і регіональних організацій. Вони також планували зустрітися з українськими військовослужбовцями та членами їхніх сімей.

Заплановано також зустрічі з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, генеральним прокурором Наталею Поклонською, а також генеральним консулом Російської Федерації.

Представники ООН планують відвідати завтра Севастополь для подальших зустрічей, перш ніж повернутися в Київ.
Під час попередньої офіційної місії в Україні цього місяця (6-18 березня), Шимонович повідомив про створення і негайне розгорнення групи моніторингу за правами людини на чолі з Арменом Арутюняном по всій Україні, щоб допомогти встановити факти, пов’язані із заявами про порушення прав людини. Ці факти мають допомогти в деескалації напруженості.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG