Спеціальні потреби

Росія забрала візу у журналіста, який довів присутність російських військових в Україні


Островський у Слов'янську, весна 2014-го року
Островський у Слов'янську, весна 2014-го року

Журналіст видання VICE News Саймон Островський не отримав журналістську візу для роботи у Росії. Про це сам журналіст повідомив у соціальній мережі Twitter та навів знімок листа, отриманого від представника прес-служби МЗС Росії.

Островський висвітлює перебіг конфлікту на сході України від самого його початку. Його останнім гучним проектом стало викриття присутності російських військових в Україні у сюжеті "Селфі-солдати: Як росіяни видають свою присутність в Україні".

У сюжеті журналіст повторив шлях одного з російських солдатів в Україні засновуючись на фотографіях, які він розмістив у соціальній мережі "Вконтакте".

"Причини, з яких вам не видано журналістську візу, будуть наведені вам пізніше", - цитує журналіст повідомлення МЗС Росії до нього.

"Росія тихо скасовує журналістські візи для Інтернет сайтів, незалежних журналістів та розслідувачів. Між тим "Раша тудей" має чимало бюро у США", - додав Островський.

Він також закликав інших журналістів, яким Росія відмовила у візі, надати розголос цим випадкам.

"Журналісти, які мають проблеми із акредитацією, мають почати говорити про це. Уряд Росії користається нашою мовчанкою", - додав журналіст.

Дивіться також: Саймон Островський: ставлення до України на захоплених територіях погіршується

Саймон Островський: ставлення до України на захоплених територіях погіршується
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:30 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG