Спеціальні потреби

Сікорський: розмова з Politico не була авторизована, «деякі слова надінтерпретовані»


Радослав Сікорський, глава польського Сейму
Радослав Сікорський, глава польського Сейму

Глава польського Сейму, колишній міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що частина його слів була «надінтерпретована» американським сайтом Politico.

20 жовтня видання цитувало слова Сікорського про те, що президент Росії Володимир Путін у 2008 році пропонував тодішньому прем’єру Польщі Дональду Туску поділити між собою Україну.

«Розмова з Politico не була авторизованою, і деякі слова були надінтерпретовані. Підтверджую, що Польща не бере участь в анексіях», – написав Сікорський у Twitter вчора ввечері.

Сікорський також пригадав, що президент Росії Володимир Путін «публічно на саміті НАТО у Бухаресті в 2008 році говорив про те, що Україна є штучною державою».

Автор опублікованого в Politico Magazine тексту й інтерв’ю з Сікорський Бен Джуда назвав незрозумілими закиди екс-міністра про надінтерпретацію.

«Не розумію, що пан Сікорський мав на думці. Це слова, які він сказав», – написав він у Twitter.

«Сікорський оцінив, що наше інтерв’ю не було авторизоване. Досі не чув про таке. Моє прохання про інтерв’ю було чітким. Наскільки розумію, авторизація є польською системою перевірки інтерв’ю. Не працюю таким чином», – додав він.

Журналіст теж зауважив, що Сікорський та Туск насправді повинні пишатись, а не соромитись того, що відкинули пропозицію Путіна про розділ України.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG