Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Індії про атаку на сикхську святиню у США


Індія є батьківщиною більшості світової громади сикхів.

Text: Прем’єр-міністр Індії Манмоган Сінг заявив, що він приголомшений і засмучений з приводу атаки на сикхську святиню у північному штаті Вісконсин. У результаті атаки, яка сталася в неділю, загинуло семеро людей, включно з нападником.

Прем’єр-міністр Сінг, який є також сикхом, закликав Сполучені Штати зробити все можливе для встановлення того, хто відповідальний за те, що він назвав «підструпною атакою». Індія є батьківщиною більшості світової громади сикхів.

Американські органи влади кажджуть, що нападник застрелив молитовників в передмісті Мілвокі, вбиваючти шестеро сикхів, після чого його застрелив поліцейський.

Поліція охарактеризувала нападника як білого чоловіка, віком у приблизно 40 років, але не подала подробиць чи можливого мотиву.

Офіційні особи кажуть, що слідство ведуть федеральні органи влади, тому що атака, можливо, була актом внутрішнього тероризму.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG