Спеціальні потреби

Міністр економіки України подав заяву про відставку


Павло Шеремета
Павло Шеремета

Міністр економіки України Павло Шеремета подав заяву про відставку, висловивши розчарування нездатністю домогтися проведення необхідних економічних реформ.

При призначенні на цю посаду незабаром після лютневого уcунення промосковського президента України Віктора Януковича Шеремета обіцяв скоротити бюрократію і викорінити корупцію, які призвели до фактичного банкрутства України.

Але йому не вдалося провести які-небудь істотні законопроекти через парламент. Висловивши розчарування недостатньо широкою підтримкою реформ, Шеремета написав на своїй сторінці в Facebook, що не хоче «воювати з вчорашньою системою».

Повідомлення про відставку Шеремети з’явилося після заяв прем’єр-міністра Арсенія Яценюка в середу про його незадоволення темпами і глибиною реформ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG