Спеціальні потреби

Друга медпрацівниця у США захворіла на Еболу


У Далласі, штат Техас, у другої працівниці лікарні виявлено вірус Еболи. Як заявили представники «Центрів контролю та профілактики захворювань США», за день перед тим, як у неї з’явилися симптоми, вона летіла літаком компанії Frontier Airlines з Клівленда, що у штаті Огайо, до Далласа. Тепер авіакомпанія намається встановити місце перебування всіх 132 пасажирів літака.

Члени екіпажу літака кажуть, що в медсестри під час польоту не було симптомів хвороби. Члени родини заявили, що йдеться про медсестру Амбер Вінсон.

Мер Далласа сказав, що «ситуація» може погіршитися перед тим, як поліпшиться», після того, як у другої медичної працівниці підтвердився вірус Еболи. Мер сказав журналістам у середу, що влада Далласа повідомляє сусідів другої медсестри, яку з вівторка тримають під карантином після того, як у неї почалася гарячка. Помешкання інфікованої, яка жила сама і не мала хатніх тварин, зараз знезаражують, сказав Роулінґс.

Медична працівниця, заразилася на Еболу, доглядаючи за Томасом Данкеном, громадянином Ліберії, який минулого тижня став першою жертвою Еболи у США.

26-річна медсестра Нін Фам, яка теж заразилася на Еболу під час догляду за Данкеном, зараз лікується в тій самій лікарні. У вівторок вона поширила заяву, в якій сказала, що вона «добре себе почуває» і «хоче подякувати всім за їхні теплі побажання та молитви».

XS
SM
MD
LG