Спеціальні потреби

Джеффрі Пайєтт про навчання «Сі Бриз-2016» в Україні


В Одесі стартувала активна фаза навчань ВМС України

За словами посла США в Україні Джеффрі Пайєтта, вперше за 15 років історії цих навчань, в український порт прибули два американські військові кораблі. Це найскладніші навчання за нашої участі в Україні, що підтверджує відданість мого уряду співпраці з Українським флотом і підкреслює наші зусилля допомогти Україні розбудувати потужності, необхідні для захисту свого суверенітету, підкреслив Пайєтт під час церемонії відкриття навчань.

Загалом у тренуванні беруть участь приблизно 2300 військових з тринадцяти країн світу. Сполучені Штати, які разом з Україною є співорганізаторами, представляє 400 військовослужбовців. Навчання проходять як на воді, так і на суші. В умовах, наближених до реальності, українські солдати разом з партнерами вдосконалюють майстерність у протиповітряній обороні, протидії підводним човнам, рятувально-пошукових операціях, та інших місіях, необхідних для підтримки безпеки на воді та в регіоні загалом.

У командуванні ВМС України вважають, що навчання «Сі Бриз-2016» сприятимуть підвищенню рівня підготовки флоту у проведенні багатонаціональних операцій у кризових районах і поглибленню довіри між військовими моряками різних країн.

Дивіться також: З'їзд Демократичної партії: чого очікувати Клінтон?

З'їзд Демократичної партії: чого очікувати Клінтон? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

XS
SM
MD
LG