Спеціальні потреби

Верховний суд США вирішив долю імміграційного закону штату Аризона


Верховний суд США скасував більшість положень імміграційного закону, прийнятого в штаті Аризона, який давав більшу свободу місцевій владі виявляти та карати нелегальних іммігрантів.

При цьому, одне з найважливіших положень закону - залишилось в силі. Згідно з ним, поліції дозволяється перевіряти імміграційний статус людей під час зупинки за будь-яких інших причин.

Законодавчий орган штату Аризона прийняв закон у 2010 році. Штатні лідери заявляли про необхідність такого закону для приборкання напливу нелегальних іммігрантів до Аризона, зокрема з Південної та Центральної Америки. Вони твердять, що федеральний уряд не спромігся запроваджувати в життя існуючі імміграційні закони на державному рівні і місцевій владі довелося вдатися до власних заходів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG