Спеціальні потреби

Шварценеґґер став професором і заснував власний інститут політаналізу


Шварценегер заснував аналітичний інститут
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00
Direct link

Шварценегер заснував аналітичний інститут

Колишній губернатор Каліфорнії та легендарна зірка Голлівудських бойовиків Арнольд Шварценеґґер взявся за нову справу – став політичним аналітиком та заснував Інститут імені самого себе при університеті Південної Каліфорнії.

Університет Південної Каліфорнії – нова сцена для зірки Голлівуда, Арнольда Шварценеґґера, відомого багаьом завдяки образу Термінатора – робота-вбивці з майбутнього. Втім у своїй новій ролі, Арнольд спирається на інший досвід – сім років на посадігГубернатора Каліфорнії.

На форум організований інститутом Шварценеґґера прийшли численні політики, експерти, серед них сенатор від Арізони, Джон Маккейн.

«Той, хто був губернатором найбільш густонаселеного і найбільш економічно розвинутого штату США, звичайно має, що сказати».
Кевін Галлі
Інститут державної та глобальної політики Шварценеґґера займатиметься розвитком практичного підходу до політики, який сам термінатор називає «постпартійною»:

«Якщо ми обмежуватимемо себе виключно ідеями правого, чи лівого спектра, то не зможемо рухатись вперед, не досягнемо успіху. Ми бачили це у Каліфорнії та інших штатах США, і ми бачили приклади успішної «постпартійної» взаємодії в цілому світі.

Шварценеґґер отримав посаду професора в університеті Південної Каліфорнії, хоча і не займається викладацькою роботою. Студент-політолог Стівен Веллівер був здивований таким призначенням:

«Тим не менше мене захопила можливість повчитись у людини, яка є реальним політиком».

Студент Кевін Галлі, вважає, що Шварценеґґеру є чим поділитись зі студентами:

«Той, хто був губернатором найбільш густонаселеного і найбільш економічно розвинутого штату США, звичайно має, що сказати».

Політичний аналіз не єдине заняття Арнольда. Він пе покидає і акторську кар’єру. Незабаром виходить на екран продовження фільму «Нестримні» в якому грає Шварценеґґер.

І якби не склалося кіноповернення, термінатор вже знайшов новий дім в університетських стінах.
XS
SM
MD
LG