Спеціальні потреби

Росія і США припиняють співпрацю в боротьбі з наркотиками


США і Росія припиняють співпрацю в сферах контролю за наркотиками та боротьби із злочинністю, повідомляється на сайті уряду РФ. Відповідне розпорядження було ініційовано МЗС РФ у зв'язку з тим, що договір «не відповідає реаліям сьогоднішнього дня і вичерпав свій потенціал».

Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв підписав документ про припинення угоди ще 28 січня.

В рамках угоди від 25 вересня 2002 року США регулярно надавали російським властям фінансову допомогу на реалізацію проектів, спрямованих на боротьбу зі злочинністю. Одначе тепер необхідність у такій підтримці, на погляд російського МЗС, зникла. Відомству доручено повідомити американську сторону про прийняте рішення, причому дію угоди буде припинено «після закінчення 90 днів з дня отримання однією зі сторін письмового повідомлення іншої сторони про свій намір припинити її дії».

За повідомленням з посиланням на високопоставленого представника російських спецслужб, припинення дії угоди про співпрацю між Москвою і Вашингтоном у правоохоронній сфері та в галузі контролю за обігом наркотиків не вплине на відносини, які склалися між двома країнами в цьому напрямку .

Кілька днів тому, США заявили про припинення роботи групи з розвитку громадянського суспільства на території Росії. Речник Державного департаменту сказала кореспондентам у п’ятницю, що таке рішення винесено у світлі обмежень, накладених нещодавно урядом Росії на діяльність громадянського суспільство.
XS
SM
MD
LG