Спеціальні потреби

ЗМІ: Росія закриває офіс верховного комісара ООН з прав людини


Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Гуссейн
Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Гуссейн

Надходять повідомлення про те, що російська дипломатична місія в Женеві підтвердила закриття московського представництва Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ). Саме такого розвитку подій побоювався сам верховний комісар.

Інформагентство «РІА Новини» повідомило в суботу, що російська дипломатична місія в Женеві підтвердила рішення про закриття місії УВКПЛ в Москві.

У УВКПЛ поки не підтвердили ці повідомлення, які надійшли на тлі посилення репресій проти правозахисників і незалежних журналістів в Росії і придушення громадської дискусії в цій країні.

«РІА Новини» наводить слова постійного представника Росії при відділенні ООН в Женеві Олексія Бородавкіна, що московське представництво УВКПЛ допомогло становленню правозахисних інститутів в Росії.

«Не бачимо в цьому нічого екстраординарного», – додав він, маючи на увазі закриття представництва.

У четвер 10 березня верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Гуссейн висловив стурбованість з приводу «отримуваних сигналів» з Кремля, що Росія має намір закрити московське представництво УВКПЛ.

Дивіться також: Як працювати з інвесторами в Україні просто не знають - чиновник Одеської ОДА

Як працювати з інвесторами в Україні просто не знають - чиновник Одеської ОДА. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:03 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG