Спеціальні потреби

Росія копає рови на кордоні з Україною, щоб припинити незаконний обіг зброї


У Ростовській області Росії вздовж державного кордону з Україною прикордонники звели понад 40 кілометрів загороджень і прокопали близько 100 кілометрів ровів. Про це повідомляє офіційна «Российская газета» з посиланням на регіональне прикордонне управління ФСБ Росії.

«Інженерне зміцнення державного кордону проводиться для забезпечення стабільності Донського краю, а також припинення незаконного обігу зброї», – йдеться в повідомленні.

З початку року в Ростовській області прикордонники припинили понад 60 спроб незаконного переміщення зброї та боєприпасів. Прикордонники Росії п’ять разів застосували зброю для припинення протиправних дій на кордоні.

Протяжність російсько-українського кордону в Ростовській області становить близько 660 кілометрів, з них понад 400 кілометрів становить сухопутна ділянка.

США, Євросоюз та Україна звинувачують Росію в прямій підтримці бойовиків на Донбасі зброєю та особовим складом. Москва заперечує ці звинувачення. Внаслідок збройного конфлікту, який на сході України триває вже понад рік, загинули тисячі людей.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG