Спеціальні потреби

Ведуча програми Russia Today протестує проти агресії Москви


Ліз Валь з Russia Today
Ліз Валь з Russia Today
Ведуча фінансованої Москвою телевізійної мережі Russia Today (Росія сьогодні) американка Ліз Валь у прямому ефірі повідомила, що вона подає у відставку, щоб запротестувати проти вторгнення російських військ у Крим.

Ліз Валь сказала у програмі в середу, що вона довше не могла працювати на мережу, яка, за її словами, виправдовувала дії російського керівника Володимира Путіна.

Пані Валь сказала, що вона «горда, що вона американка» і вірить у поширення правди». Вона додала, що її дід і бабуся прибули до Сполучених Штатів як біженці під час Угорської революції, щоб втекти від радянських військ, і що вона вважає себе «щасливою», що виросла у Сполучених Штатах.

Її відставка сталася після того, як ведучий базованої у США телевізійної програми Аббі Мартін піддав критиці в її програмі дії проросійських військових частин у Криму.

Телевізійна мережа Russia Today звинуватила Валь у тому, що це лише «самореклама». Компанія заявила, що «прийнятною формою поведінки» журналістів є передати свої застереження редактору та, якщо не можна пролагодити відмінностей у поглядах, «подати у відставку як професіонал».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG