Спеціальні потреби

Медведєв заявив, що Росія перенесе західні санкції


Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв звертається до законодавців Державної думи
Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв звертається до законодавців Державної думи
Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив законодавцям Державної думи, що країна зможе перенести санкції, накладені Заходом з приводу ситуації в Україні.

У телевізійній промові до російських законодавців у вівторок Медведєв сказав, що він не дозволить, щоб російські громадяни стали заручниками політичних ігор і недружніх дій.

Прем’єр-міністр заявив, що він переконаний, що його уряд зможе звести до мінімуму наслідки санкцій і що він діятиме за нових умов. Він також запевнив законодавців, що ті галузі російської індустрії, які залежать від підтримки інших ринків, отримають це від уряду.

Медведєв сказав, що він не має планів скоротити торгівлю з Європейським Союзом, але вказав, що завдяки співпраці з іншими риками, Росія може зменшити до мінімуму втрати.

Сполучені Штати заявили про готовність накласти додаткові санкції на Росію, якщо Москва не вдасться до кроків для деескалації ситуації в східному районі України.

Сполучені Штати і Європейський Союз уже наклали заборону на подорожування і заморозили активи деяких російських офіційних осіб.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG