Спеціальні потреби

Росія закликає до закінчення сирійської кризи


Росія закликала до припинення майже дворічної кризи в Сирії. Після зустрічі з міністрами закордонних справ арабських країн у Москві міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив у середу, що ані сирійський уряд, ані повстанці не можуть розраховувати на військову розв’язку, кажучи, що це шлях до взаємного знищення.

Росія використала своє право вето в Раді Безпеки ООН, щоб заблокувати три раунди резолюцій проти Сирії, підкреслюючи потребу пошуків кінця збройних сутичок без зовнішнього втручання.

Лавров зробив таку заяву наступного дня після того, як повстанці обстріляли з мінометів один з палаців президента Башара аль-Асада в Дамаску. Атака була першою, підтвердженою урядом, що сталася неподалік президентського палацу.

Антиурядові активісти також повідомили про ракетну атаку у вівторок на північносирійське місто Алеппо, в результаті якої загинула 31 особа. Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights заявила, що у вівторок у збройних сутичках по всій країні загинуло приблизно 140 людей.
XS
SM
MD
LG