Спеціальні потреби

МОК відклав рішення про введення заборони на участь російських спортсменів в Олімпіаді-2016


Президент МОК Томас Бах
Президент МОК Томас Бах

Ухвалення рішення очікується 21 липня

У вівторок, 19 липня, після того, як представники Міжнародного олімпійського комітету (МОК) заявили, що будуть «вивчати правові можливості» для накладення заборони на участь в Олімпіаді-2016 року для всіх російських спортсменів, питання про участь Росії в Олімпійських іграх в Ріо-де -Жанейро все ще не вирішене.

На екстреному засіданні виконкому МОК у Швейцарії, скликаному на наступний день після появи доповіді незалежних експертів, що містить детальну інформацію про систематичну державну програму, пов'язану з використанням допінгу російськими спортсменами, члени МОК були близькі до того, щоб оголосити заборону негайно.

«Щоб вирішити питання про участь російських спортсменів в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо, МОК ретельно вивчить представлену йому доповідь, - йдеться в заяві комітету.

У документі наголошується, що комітет розгляне правові можливості для введення колективної заборони на участь в Олімпіаді для всіх російських спортсменів, беручи до уваги і право кожного на індивідуальний підхід. З огляду на правила Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ), а також Всесвітній антидопінговий кодекс та Олімпійську хартію, МОК винесе своє рішення 21 липня 2016 року, - йдеться в заяві.

Дивіться також: Українці готові до НАТО

Українці готові до НАТО. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

XS
SM
MD
LG