Спеціальні потреби

Російські золоті медалісти Сочі вживали допінг - розслідування CBS News


CBS News повідомили, що колишній голова російської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков повідомив інформатору Віталію Степанову, що принаймні чотири золотих призери Росії на зимових Олімпійських іграх 2014 року використовували стероїди. Передача із відповідною інформацією має вийти в ефір у неділю.

Степанов, який раніше працював у антидопінговій агентції Росії РУСАДА і зараз проживає у Сполучених Штатах, повідомив програмі розслідувань CBS News "60 minutes", що Григорій Родченков, колишній глава антидопінгової лабораторії, має докази використання заборонених речовин на іграх у Сочі, Росія.

Родченков, якого незалежна всесвітня комісія Всесвітньої антидопінгової агенції ВАДА звинуватила у знищенні 1417 допінг-проб влітку переїхдав до США, куди раніше перебрався його заступник Тимофій Соболєвський.

Дані, зазначені у доповіді «60 minutes» не отримали незалежного підтвердження інформаційною агенцією Reuters.

Всесвітня антидопінгова агенція ВАДА повідомила, що володіла інформацією про те, що недільна програма каналу CBS News "включатиме інформацію про нові закиди у використанні допінгу".

"Ми будемо дивитися програму з цікавістю", - сказав представник WADA Бен Ніколс агенції Reuters.

"Ми не будемо коментувати, поки ми не побачимо програму в повному обсязі", - відзначив він.

Натомість міністр спорту Росії Віталій Мутко заявив, що звинувачення застаріли.

Росію вже відсторонили від усіх легкоатлетичних змагань, в тому числі на майбутній Олімпіаді у Ріо, після того, як незалежна комісія ВАДА в листопаді минулого року, викрила широкомасштабну програму використання російськими атлетами допінгу, які підтримував уряд Росії.

Дивіться також: Заховані в офшорах гроші можуть викликати шок - огляд оцінок експертів

Заховані в офшорах гроші можуть викликати шок - огляд оцінок експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG