Спеціальні потреби

Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро без російських легкоатлетів?


Російські федеральні слідчі відкрили кримінальну справу проти директора антидопінгової лабораторії за звинуваченням у зловживанні владою.

Григорій Родченков, який утік до Сполучених Штатів, виявив минулого місяця програму приховування результатів перевірок на Олімпійських іграх у Сочі в 2014 році. Вона стосувалася щонайменше 15 медалістів. Програма тісно пов’язана з Міністерством спорту Росії і Федеральною службою безпеки.

Представник Російського слідчого комітету Володимир Марков заявив в суботу, що Родченкова звинувачують у знищенні понад 1000 зразків перевірки на допінг у Московській лабораторії у 2014 році після того, як комісія Світового антидопінгового агентства попросила, щоб вони були збережені для слідства після звинувачень, що російські спортсмени на іграх у Сочі приймали заборонені медичні препарати.

Знищення зразів «спричинило шкоду міжнародним інтересам Росії, значну шкоду репутації країни, завдали удару державній антидопінговій політиці…», заявив Марков.

У п’ятницю у Відні Міжнародна асоціації легкої атлетики підтримала заборону, накладену на Російську легкоатлетичну федерацію.

Якщо Міжнародний олімпійський комітет схвалить це рішення у вівторок, тоді російська легкоатлетична команда не зможе взяти участь у Літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Дивіться також: Частина підлеглих Керрі зневірились у дипломатії Обами, хочуть бомбардувань Асада

Частина підлеглих Керрі зневірились у дипломатії Обами, хочуть бомбардувань Асада. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG