Спеціальні потреби

"Ані одного мирного ранку". Висока представниця ООН засудила напад Росії на Дніпро після обстрілів Чернігова цього тижня


Житловий будинок після ракетного обстрілу в Дніпрі. У результаті російських ударів по Україні 19 квітня 2024 року загинули щонайменше вісім людей, у тому числі двоє дітей. (Фото Анатолія Степанова / AFP)
Житловий будинок після ракетного обстрілу в Дніпрі. У результаті російських ударів по Україні 19 квітня 2024 року загинули щонайменше вісім людей, у тому числі двоє дітей. (Фото Анатолія Степанова / AFP)

Висока представниця ООН засудила удари по місту Дніпру та навколишніх районах, завдані Росією в ніч проти п'ятниці.

У ніч з 18-го на 19-те квітня Росія завдала ракетного удару по Дніпру, поціливши у житловий будинок в центрі міста, а також в інші інфраструктурні та цивільні об’єкти у місті та області. В результаті атаки в області влада повідомляє про 8 загиблих, серед яких 2 дітей, близько 35 людей постраждали.

Повідомляється, що ударів зазнали міста Дніпро та Кривий Ріг із загальним населенням понад 1,5 мільйона людей, а також кілька інших місць в регіоні.

Координаторка гуманітарних питань ООН в Україні Деніз Браун сказала, що в Україні немає "ані одного мирного ранку", і після обстрілів Чернігова, де було вражено цивільну інфраструктуру, Росія обстріляла Дніпро.

"Напади збройних сил Російської Федерації на Дніпро та інші частини регіону сьогодні вранці приносять страждання народу України та є ще одним прикладом серйозної та осудливої зневаги до людського життя", – заявила висока представниця ООН.

Як повідомляє гуманітарна служба ООН, на місці події в місті Дніпро працюють гуманітарні працівники, які доповнюють зусилля рятувальників і служб швидкого реагування.

Гуманітарні організації забезпечують гарячим харчуванням постраждалих і рятувальників, а також надають екстрені набори для укриттів та усунення збитків.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG