Спеціальні потреби

Майже супер-герої. Коміккони переживають пік популярності у США


Коміккони - для дорослих, які люблять мультики
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Коміккони - для дорослих, які люблять мультики

Комікси - мистецтво, що захопило світ у двадцяті-тридцяті роки минулого сторіччя з часом переросло на потужну галузь та предмет обожнення для його прихильників. У Сполучених Штатах щороку проходять десятки з’їздів-виставок, на які приходять не лише подивитися на останні віяння моди у світі коміксів, але й себе показати. Вже стало традицією прибувати на такі зустрічі перевтілившись у фантастичні персонажі. Нещодавно з’їзд любителів коміксів відбувся у Вашингтоні.

Цим людям не треба особливої оказії, щоби продемонструвати своє захоплення супергероями чи суперлиходіями. Однак ця подія не зовсім пересічна. Другий за рахунком з’їзд любителів коміксів в американській столиці зібрав чимало прихильників світу фантазії.

Учасник конференції Едвард Ніґма розповідає:

«Ми хочемо продемонструвати наш найкращий одяг і піти в маси у пошуках жертв проти яких ми зможемо вчинити якийсь огидний злочин. Наприклад, скільки коштувала ця відеокамера?».

Едвард та його дружина доводять, що прибули з батьківщини «Бетмена».

Дейл Гарві також не вперше на зібранні любителів коміксів. До з’їзду він підготувався дуже серйозно. Понад чотири місяці він разом з друзями працював над своїм костюмом персонажа відеоігор:

«Я отримав неймовірне задоволення створюючи мій костюм разом з друзями. Ми чудово провели час. Для мене найкращою частиною цього процесу є спостерігати за реакцією дітей, молоді і старших людей, коли вони бачать оживлення персонажа».

Конференції такого ґатунку об’єднують, переважно, однодумців. То ж не дивно, що учасники з’їзду негайно стають друзями.

Організатори кажуть, що за 2 дні роботи конференцію відвідало понад 5 тисяч людей. Бен Пенрод – координатор зібрання:

«Такого роду зібрання є зараз дуже популярними. Вони проводяться у кожному місті. Це зовсім невелика конференція у порівнянні з торішньою у Сан-Дієго чи навіть у Балтиморі».

За словами Бена, кінофільми, базовані на коміксах, сприяють популяризації таких з’їздів:
Я отримав неймовірне задоволення створюючи мій костюм разом з друзями. Ми чудово провели час. Для мене найкращою частиною цього процесу є спостерігати за реакцією дітей, молоді і старших людей, коли вони бачать оживлення персонажа.
Дейл Гарві, любитель коміксів

«Раніше необхідно було читати комікси, щоби знати про «Месників», а тепер «Месники» є третім касовим фільмом усіх часів. І всі знають про нього».

Конференція присвячена не тільки коміксам, але й кіно, телебаченню та відеоіграм. Тут проводяться покази робіт незалежних режисерів та влаштовуються дискусії. У свою чергу це допомагає зібрати цікавих та навіть знаменитих людей. Філ Ламар працює за кадром, але його голос з чисельних мультиплікаційних фільмів знайомий багатьом тут присутнім. Усе ж Ерні Гадсон, який зіграв у блокбастерівському фільмі «Мисливці за привидами» користувався особливою увагою відвідувачів.

Зацікавлені також вчаться малювати своїх улюблених персонажів у відомих комічних творців.

Але найбільше потіхи, звичайно, приносять костюми, зокрема, коли їх власники починають входити в обраний ними образ.

Успіх цьогорічного зібрання можливо спонукає організаторів зробити цю подію традицією у Вашингтоні, як це уже сталося в інших містах Сполучених Штатів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

XS
SM
MD
LG