Спеціальні потреби

Путін застеріг про «наслідки» військової операції в Україні


Президент Росії Володимир Путін у четвер застеріг українське керівництво про «наслідки» його військової операції проти сепаратистів на сході країни, проте не уточнив, що конкретно він має на увазі.

«Це не гостра фаза, а це каральна операція, яка матиме наслідки для людей, які приймають ці рішення, в тому числі для міждержавних відносин», – зазначив Путін, виступаючи на засіданні медіафоруму в Санкт-Петербурзі.

Путін зробив таку заяву після повідомленням міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про те, що в четвер правоохоронним органам вдалося звільнити мерію Маріуполя від проросійських демонстрантів, які захопили будівлю більше тижня тому.

Як повідомляє МВС України, українські війська «ліквідували три незаконні КПП» в районі Слов’янська. При цьому, повідомляє міністерство, «до п’яти терористів були знищені». Однак президент Росії не пояснив, які «наслідки» він має на увазі.

«Якщо дійсно сьогоднішній режим у Києві почав застосовувати армію проти населення всередині країни, то це дуже серйозний злочин проти свого народу», – підкреслив президент. Путін відзначив, що навіть усунений від влади президент України Віктор Янукович не зважився на підключення армії для розгону мітингів у Києві.

На думку президента РФ, сьогоднішня влада в Києві такого мандата не має. «Це хунта, кліка якась», – сказав він.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG