Спеціальні потреби

ВМС США призупиняють всі операції після інциденту з есмінцем John S. McCain


есмінець USS John S. McCain

Планується провести масштабне розслідування операцій Військово-морських сил СШАВМС США оголосили про негайне «призупинення всіх операцій» після того, як у понеділок на схід від Сінгапуру американський есмінець USS John S. McCain зіткнувся з нафтовим танкером, в результаті чого зникли безвісти 10 моряків. Це вже другий подібний інцидент за останні два місяці.

Керівник військово-морськими операціями адмірал Джон Ричардсон розпорядився негайно призупинити операції всіх американських флотів, а також провести розслідування причин «низки інцидентів в Тихоокеанському театрі».

«Це вимагає негайних заходів, - сказав Ричардсон у відеозаяву. - Я хочу, щоб командувачі нашими флотами зустрілися зі своїми лідерами і командуванням, щоб гарантувати, що ми застосовуємо всі необхідні заходи для забезпечення безпечних і ефективних операцій».

За словами Ричардсона, в рамках розслідування планується проаналізувати процеси підготовки, а також перевірити обладнання і рівень техобслуговування.

Раніше в понеділок міністр оборони США Джим Маттіс повідомив, що планується провести розширене розслідування військово-морських операцій США після того, як на схід від Сінгапуру американський військовий корабель зіткнувся з нафтовим танкером, в результаті чого зникли безвісти 10 моряків. Це вже другий подібний інцидент за останні два місяці.

«Глава розслідування військово-морських операцій вивчить всі релевантні інциденти в морі. Він буде враховувати всі чинники, а не тільки ті, що мають безпосереднє відношення до цих інцидентів», - заявив Маттіс, виступаючи перед журналістами в столиці Йорданії Аммані.

«Як тільки у нас будуть на руках всі факти, ми ними з вами поділимося», - обіцяв Маттіс.

Нагадаємо, що в червні внаслідок зіткнення есмінця USS Fitzgerald з вантажним судном поблизу Японії загинули сім моряків.

Дивіться також: Чемпіонат з культуризму у Меріленді: більше жінок, ніж чоловіків

Чемпіонат з культуризму у Меріленді: більше жінок, ніж чоловіків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

Відео - найголовніше

Вибори в Польщі: якими є настрої виборців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:36 0:00
XS
SM
MD
LG