Спеціальні потреби

Обама заявив, що американцям варто прислухатись до Творця та уникати показної релігійності


Обама заявив, що американцям варто прислухатись до Творця та уникати показної релігійності
Обама заявив, що американцям варто прислухатись до Творця та уникати показної релігійності

На Національному молитовному сніданку президент США підкреслив, що спільні моральні цінності забезпечують єдність Америки.

Президент США Барак Обама на перша леді Мішель Обама у четвер у Вашингтоні провели Національний молитовний сніданок, на якому були присутні кілька тисяч осіб.

У промові до учасників заходу Обама наголосив, що Бог відіграє величезну роль у житті кожної людини, не зважаючи на віросповідання. За словами Обами, життя кожної людини покращиться, якщо вона дослухатиметься до «нашого Творця» та уникатиме «показної релігійності».

В ході молитви Обама нагадав, що віра та життєві цінності мають велике значення для вирішення багатьох проблем, із якими нині стикаються Сполучені Штати Америки. За словами Обами, втрата моральних цінностей призводить до втрати порозуміння в суспільстві, яке забезпечує єдність Америки з дня її заснування.

Починаючи з 1953-го року, кожного першого четверга лютого політична еліта Сполучених Штатів на чолі з президентом збирається на Молитовний сніданок. Ця подія організована з метою надати унікальну можливість політичним, громадським та бізнес-лідерам зібратися разом і налагодити контакти. Для президентів США це єдиний офіційний захід, на якому вони можуть виявити свою релігійність, не ризикуючи образити представників інших конфесій.

Національний молитовний сніданок, відбувається в одному з фешенебельних готелів Вашингтона. З часу його заснування, участь у сніданку брали всі президенти Сполучених Штатів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG