Спеціальні потреби

«Правий сектор»: ФСБ може готувати теракти в Україні


Лідер об’єднання «Правий сектор» Дмитро Ярош
Лідер об’єднання «Правий сектор» Дмитро Ярош
Радикальне об’єднання «Правий сектор» заявляє про можливе скоєння в Україні терактів представниками російської ФСБ і української міліції. Про це заявив на своїй сторінці у Facebook лідер організації Дмитро Ярош.

«Ми з декількох джерел отримали оперативну інформацію про те, що найближчим часом не можна відкидати проведення терористичних актів, спрямованих на очорнення «Правого сектора» та інших силових структур Майдану, сіяння паніки в суспільстві, наростання сепаратистських тенденцій і створення базису для розширення репресій. Ці теракти можуть бути вчинені агентурою ФСБ при можливій підтримці окремих представників МВС України», – йдеться в заяві.

Активісти переконані, що цю інформацію підтверджує заява виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ Захарченка, згідно з якою «праворадикали» нібито самі готуються до проведення терактів.

«Знаючи специфіку МВС та його вищого керівництва, неважко здогадатися, що якщо Захарченко заявляє про можливість терактів, то такі теракти можуть бути здійснені з його відома», – вважають в організації.

У самому «Правому секторі» заявляють, що відкидають терористичні методи ведення боротьби. «Сама думка про використання терактів, під час яких могли б постраждати невинні люди, для нас є неприпустимою», – ідеться в заяві.

Водночас у неділю у своїй попередній заяві лідер об’єднання «Правий сектор» Дмитро Ярош закликав говорити «з режимом тією мовою, котру він розуміє, – мовою сили».

Передрук з "Радіо Свобода"
XS
SM
MD
LG