Спеціальні потреби

Порошенко попереджає про зростання загрози тероризму в країні


Президент Петро Порошенко заявив у п'ятницю, що загроза тероризму в Україні «значно зросла».

За його словами, Україну наповнила зброя, яка йде зі сходу країни, де хитке перемир'я призвело до послаблення зіткнень з проросійськими сепаратистами.

«Суттєво зріс рівень диверсійної і терористичної загрози в регіонах за межами зони проведення антитерористичної операції (АТО)», - заявив Порошенко на зустрічі за участю прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Формування криміногенної ситуації у поточному році, в першу чергу, зумовлене протиправними діями незаконних терористичних формувань у Донецькій і Луганській областях, витоком у незаконний обіг значної кількості вогнепальної зброї, вибухівки, боєприпасів, активізацією осіб, які схильні до вчинення протиправних правопорушень», - заявив Порошенко.

Український лідер не входив у подробиці, проте зазначив, що злочинці користуються нестабільністю на сході країни, де понад 6 500 осіб було вбито і понад мільйон покинули свої оселі з початку зіткнень між українськими військами і сепаратистами понад рік тому.

За його словами, зброя перекидається із зони конфлікту, в той час як ресурси поліції часто направляються на схід країни, а не в інші регіони.

«Тому і спостерігається стрімке збільшення окремих видів тяжких злочинів проти громадян», - сказав Петро Порошенко.

XS
SM
MD
LG