Спеціальні потреби

Президент України закликав «Велику сімку» продовжити санкції проти Росії


Qirg'iziston

У ході зустрічі Петро Порошенко зробив особливий акцент на необхідності продовження санкцій проти Росії у зв’язку з невиконанням країною-агресором Мінських домовленостей.

Президент Петро Порошенко закликав країни «Великої сімки» (G7) продовжити санкції проти Росії у зв’язку з невиконанням нею Мінських домовленостей.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це Порошенко сказав у понеділок під час зустрічі з послами «Великої сімки», акредитованими в Україні.

Президент заявив, що останніми днями ситуація на Донбасі загострюється через дії підтримуваних Росією бойовиків, «за що несе повну відповідальність» Москва.

При цьому Порошенко наголосив, що санкції є «ефективним інструментом» і «мотивуючим фактором», який спонукатиме Росію виконувати Мінські домовленості.

Президент України вкотре наголосив на важливості запровадження збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі і закликав країни G7 підтримати цю ініціативу України.

«Лише при наявності безпекових передумов, прогресу в запроваджені збройної поліцейської місії ОБСЄ, сталого припинення вогню, відведення артилерії і важкої техніки, відведення Росією окупаційних військ, звільнення усіх заручників, ми можемо говорити про політичні механізми», – сказав Порошенко, говорячи про перспективи мирного врегулювання ситуації на сході України.

Порошенко також звернувся до послів «Великої сімки» з проханням посилити тиск на Росію щодо негайного звільнення Надії Савченко й інших ув’язнених, які незаконно утримуються в цій країні, а також запровадження особистих санкцій проти тих, хто сфабрикував справи проти незаконно ув’язнених в РФ українців.

Дивіться також: Ось чому експерти вважають, що Захід добре відповів Росії на агресію проти України

Ось чому експерти вважають, що Захід добре відповів Росії на агресію проти України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG