Спеціальні потреби

ЄС прагне дізнатися, як витрачається надана Україні фінансова допомога


16-19 травня делегація Європарламенту відвідає Україну, щоб перевірити, як уряд бореться з корупцією і чи вона впливає на фінанси ЄС.

За повідомленням Представництва Європейського Союзу в Україні, 16-19 травня країну відвідає делегація Європарламенту.

«Члени Комітету Європейського парламенту з бюджетного контролю, які відповідають за контроль над витратами коштів ЄС, відвідають Україну, щоб побачити на місці, як витрачається допомога Євросоюзу. Також вони прагнуть дізнатися, як Україна бореться проти корупції і чи вона впливає на фінанси ЄС», – йдеться в повідомленні.

До складу делегації Європарламенту входять: Інґе Ґресслє (голова місії; Європейська народна партія; Німеччина); Йоахім Целлер (Європейська народна партія; Німеччина); Дерек Воган (група Прогресивного альянсу соціалістів і демократів; Великобританія); Рішард Чарнецкі (група Європейських консерваторів і реформістів; Польща), повідомили у представництві ЄС.

Делегацію євродепутатів супроводжуватимуть член Європейського суду аудиторів, а також двоє представників Групи підтримки України Генерального директорату Європейської Комісії з питань сусідства та перемовин про розширення.

У повідомленні зазначається, що візит складатиметься з двох частин.

Делегація побуває у Львівській області, де ознайомиться з реалізацією проектів, що фінансуються ЄС.

Також члени делегації відвідають Київ, де зустрінуться з представниками Верховної Ради й уряду, з представниками антикорупційних органів.

Крім того, передбачені зустрічі з представниками громадянського суспільства, органів контролю щодо боротьби з корупцією, а також із журналістами, які працюють у сфері розслідувань.

У представництві ЄС в Україні нагадали, що, Євросоюз надає фінансову допомогу на підтримку процесу стабілізації та реформ в Україні: 3,4 мільярда євро макрофінансової допомоги, 900 мільйонів євро двосторонньої допомоги на розвиток, 500 мільйонів євро регіональної допомоги, 50 мільйонів євро задля стабільності та миру, 60 мільйонів євро гуманітарної допомоги.

Ця допомога спрямована на важливі сфери, зокрема, на боротьбу з корупцією, судову реформу і реформу державного сектору, а також на економічну реформу та розвиток приватного сектору. На додаток до цього здійснюються конкретні дії, у центрі уваги яких перебувають організації громадянського суспільства, транскордонна співпраця та гуманітарна допомога, - наголошується у повідомленні представництва Європейського Союзу в Україні.

Дивіться також: Волонтери допомагають ветеранам АТО долати посттравматичний синдром

Волонтери та ветерани допомагають бійцям АТО боротися з посттравматичним синдромом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG