Спеціальні потреби

Журнал «Тайм» обрав папу Франциска Людиною року


Американський журнал «Тіме» обрав папу Франциска Людиною року. Як сказано, за дев’ять місяців з часу обрання, новий папа римський, колишній архієпископ Буенос-Айреса Хорхе Маріо Берґольо, змінив імідж Римо-Католицької церки.

Журналі пише, що новий понтифік, який прийняв ім’я Франциска, від скромного святого Франциска Ассізького, закликав Церкву загоювати рани людей, які терплять від хвороб, бідності і особистих проблем у своєму житті. Як підкреслює журнал «Тайм», папа «зважився змінити» Ватикан, який він назвав «місцем, у якому зміни вимірюються століттями».

Журнал заявив, що папа римський, якому наступного тижня сповниться 77 років, представляє більш принадливе лице Церкви. Він звернув увагу на те, що папа Франциск сказав, що «не конче постійно говорити» про суперечливі соціальні питання, які часто домінували прилюдні заяви своїх попередників, навіть те, що, за його словами, Церква не висвячуватиме жінок, не дозволятиме абортів і одностатевих шлюбів.

Обираючи Людину року, журнал «Тайм» уже протягом 86 років шукає найвпливовішу людину, про яку повідомляється у засобах масової інформації, а інколи якийсь рух, що був у центрі подій протягом року.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG