Спеціальні потреби

У Ріо-де-Жанейро відкрився фестиваль католицької молоді


Ріо-де-Жанейро
Ріо-де-Жанейро
Десятки тисяч молодих католиків з усього світу зібралися на знаменитому пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро на відкриття молодіжного фестивалю, в якому візьме участь Папа Римський Франциск.

Молоді люди з різних країн зібралися для участі в цілій серії релігійних заходів з нагоди Всесвітнього дня молоді - католицького фестивалю, який проводиться щодва роки.

76-річний Папа, перший Понтифік з Латинської Америки, у вівторок відпочивав після бурхливої зустрічі, яку бразильці влаштували йому в понеділок. Тоді, після прибуття Понтифіка в Ріо-де-Жанейро, поліції не вдалося стримати збуджений натовп, який прорвався до його автомобіля.

Бразильські власті намагаються уникнути подібних інцидентів в останні дні тижневого візиту Глави Католицької церкви. Тим часом молоді католики зібралися на пляжі на вечірню месу, розмахуючи прапорами своїх країн і співаючи релігійні пісні.

Богослужіння відправляли місцеві священики та представники Ватикану.

Незважаючи на дощ, учасники фестивалю не розходилися і спостерігали за виступами музикантів і танцюристів.

У середу Понтифік пролетить у гелікоптері над сільськогосподарськими угіддями та полями цукрової тростини у штаті Сан-Паулу. В містечку Апаресіда він відвідає базиліку покровительки Бразилії – темношкірої Богоматері Апаресіди.

У вівторок до містечка з‘їхалися тисячі прочан з усього світу, аби потрапити на першу месу, яку Папа відслужить на бразильській землі. Напередодні у храмі поліція знайшла і знешкодила саморобний вибуховий пристрій.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG