Спеціальні потреби

Польща збільшить кількість своїх військ у районі кордону з Україною


У понеділок Польща повідомила про плани потроїти свою військову присутність на південно-східному кордоні. Це у відповідь на кризу в Україні та діяльність проросійських бойовиків на Донбасі.

Міністр оборони Польщі Томаш Семоняк заявив інформаційному агентству Ассошіейтед Пресс, що кількість військ на трьох базах збільшиться в найближчих роках, можливо, на кілька тисяч солдатів.

У результаті перегрупування збройних сил поступово буде пересуто чималу кількість військ із західного на східний кордон країни.

В Україні тимчасом і далі зберігається напруженість, незважаючи на офіційне припинення вогню між українськими урядовими військами і бойовиками, які, за твердженням урядів західних країн, мають підтримку з боку Москви. Росія, очевидно, заперечує ці звинувачення.

Польща пітримує український уряд, який змагається за збереження територіальної цілісності країни.

На саміті НАТО у вересні Польща була серед кількох країн, які запропонували примістити на своїй території військовослужбовців і військову техніку альянсу у відповідь на конфлікт в Україні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG