Спеціальні потреби

Штам поліомієліту виявили на півдні Індії


«Діти справляють нужду, тому вірус був знайдений у стічних водах», - додав представник уряду.

Дикий вірус поліомієліту виявили у стічній воді міста Гайдарабад на півдні Індії. Науковці підтвердили результати аналізів води, проби якої брали ще у травні місяць тому.

Влада 7-мільйонного міста оголосила про намір імунізувати від поліомієліту близько 300 тисяч дітей віком від трьох до шести років.

Представники індійського уряду у сфері здоров’я закликають мешканців не панікувати, вони наголошують, що країна продовжує мати статус «вільної від поліомієліту», оголошений міжнародними організаціями два роки тому у 2014 році.

Секретар Міністерства охорони здоров’я Ск Мішра заявив: «Це не вперше, коли виявили штам вірусу. Це вакциноспоріднений поліо-штамп, який зазвичай виявляють у дітей з низьким рівнем імунітету».

«Діти справляють нужду, тому вірус був знайдений у стічних водах», - додав посадовець.

В уряді запевняють, що тести на наявність поліомієліту проводяться регулярно з тих пір, як Індію оголосили вільною від цієї хвороби. Індія спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров'я, ЮНІСЕФ, та деякими громадськими організаціями вже багато років співпрацює в напрямку викорінення поліомієліту. Останній випадок зараження поліомієлітом був зафіксований у Індії в 2011 році.

Дивіться також: Про смертельні віруси та тих, хто рятує від них: ексклюзивне інтерв'ю з Айлін Марті

Про смертельні віруси та тих, хто рятує від них: ексклюзивне інтерв'ю з Айлін Марті. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:53 0:00

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG