Спеціальні потреби

Від тропічного шторму на Філіппінах загинуло четверо людей


Над Філіппінами пройшов тропічний шторм Вукон, у результаті якого загинуло щонайменше четверо людей. Це сталося в час, коли країна ще не оговталася від наслідків тайфуну, від якого загинуло пронад 1000 людей.

Офіційні особи кажуть, що невідома доля трьох осіб після того, як шторм пройшов у четвер центральною частиною країни. З берегів вийшли річки, в багатьох містах сталися повені і багато доріг виявились непрохідними.

Національне агентство з надзвичайних ситуацій повідомило, що троє людей загинуло, коли на їх дім у провінції Самар упало дерево. Ще одна людина загинула з приводу зсуву землі.

Понад шість тисяч людей знайшли притулок в евакуаційних центрах. Передбачається, що сила шторму зменшитья в міру того, як він проходить над курортним островом Палаван.

Шторм Вукон не був такої сили, як тайфун Бофа, який четвертого грудня пройшов над південним районом Філіппін. Тоді загинуло 1000 людей і сотні пропали безвісти.

Філіппіни уразливі на нищівні повені, спричинені великими опадами дощів або цунамі. Щороку над країною приходить приблизно 20 штормів або цунамі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG