Спеціальні потреби

Військові сили США та Філіппін розпочали спільні навчання


Військові сили Сполучених Штатів та Філіппін у понеділок розпочали 12-денні спільні навчання на тлі зростаючого «морського» конфлікту між Манілою і Пекіном.

Командири військових сил обох країни розпочали навчання формальною церемонією у Манілі, на якій начальник генерального штату Філіппін Джессі Деллоса натякнув на загрозу, яку становлять «певні міжнародні справи».

Деллоса не входив у подробиці, проте минулого тижня філіппінський військовий корабель намагався заарештувати екіпажі кількох китайських риболовецьких суден у Південно-Китайському морі.Одначе йому завадили китайські патрульні судна. Філіппіни звинуватили китайців у незаконній риболовлі у філіппінських територіальних водах. Одначе, рибалкам таки вдалося повернутися додому з уловом.

Понад шість тисяч американських та філіппінських військових задіяні у дванадцятиденних маневрах, частина яких проходитиме біля південно-західного острова Палаван.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG