Спеціальні потреби

Генералу Дейвиду Петреусу інкримінують розголошення державної таємниці


Міністерство юстиції США та Федерального бюро розслідування розглядають можливість позову проти колишнього директора ЦРУ генерала Дейвида Петреуса. Його звинувачують у розголошенні державної таємниці своїй коханці. Про це журналістам Associated Press повідомили офіційні джерела в американському уряді на умовах анонімності.

Інформацію, що стосується цієї справи, слідчі вже зібрали і передали міністру юстиції США Еріку Голдеру.

Водночас видання The New York Times повідомило, що Голдеру рекомендували висунути проти Петреуса звинувачення. Ерік Голдер (який чекає своєї відставки, як тільки призначать його наступника) мав ухвалити рішення про відкриття кримінальної справи ще до кінця минулого року, утім не зробив цього, – повідомляє видання.

Адвокат Петреуса Роберт Барнет відмовився коментувати справу. Ухилився від коментарів і речник Міністерства юстиції США Марк Раймонді.

За інформацією, слідчі підозрюють, що Петреус ділився таємною інформацією зі своїм біографом Паулою Бродвел. Позашлюбні стосунки з нею стали причиною звільнення директора ЦРУ у 2012 році. Пізніше, після перевірки будинку та комп’ютерів Бродвел, правоохоронці виявили у неї інформацію, яка вважається засекреченою.

Сам генерал раніше заявляв, що не ділився з коханкою секретною інформацією.

Дейвид Петреус вважався шанованим генералом американської армії, він прослужив у війську понад 37 років, після чого очолив ЦРУ. На посаді директора розвідувального агентства Петреус встиг попрацювали не більше року.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG