Спеціальні потреби

Віктор Пинзеник: «Благочинна» газова знижка пов’язана з передачею української ГТС Москві»


Гроші дали за ГТС - Пинзеник
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Гроші дали за ГТС - Пинзеник

Російський кредит не вирішує проблем української економіки, а газова знижка є фікцією. Про це сказав Голосу Америки народний депутат від фракції УДАР, екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник. За його словами, кредит не дає відповіді на фундаментальну проблему бюджетного дефіциту і лише поглиблює бюджетний борг. Що ж до нової ціни на газ, то отримати її Україна зможе лишень, віддавши свою газову трубу Кремлю.

Народний депутат Віктор Пинзеник сказав:

«Якби кошти давались під вирішення проблем України, то, звичайно, такі кошти приносили б користь. Але коли подивитися на вчорашній проект бюджету, то я не побачив намірів уряду вирішувати проблеми в Україні. І цей кредит тільки втягує в додаткову боргову кабалу».

Він додав:

«Коли я чую про таку допомогу... Якщо хотіли, наприклад, Україні знизити ціну, то треба було ціну зафіксувати в угоді. А її нема в угоді. А в угоді написано: кожного кварталу, на перше число, ми з вами будемо підписувати додаткову угоду і такий коефіцієнт, щоб вийти на ту ціну. Виникає питання: а чому поквартально така корекція цін? Причому ціна начебто однакова має бути, вона не пов’язана з ціною інших енергетичних ресурсів. Очевидно, це обумовлено певними зобов’язаннями. І в мене немає жодного сумніву, що так звана благочинна знижка пов’язана з передачею газотранспортної системи в управління двохсторонньому консорціуму».

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG