Спеціальні потреби

Пентагон готує рекомендії військовим як захищати обличчя


Міністр оборони США Марк Еспер
Міністр оборони США Марк Еспер

Міністерство оборони США готує рекомендації для військових щодо захисту обличчя після того, як уряд США рекомендував усім американцям носити захисні маски, щоб зупинити поширення коронавірусу.

Глава Пентагону Марк Еспер в інтерв'ю каналу ABC у неділю повідомив:

“Ми будемо мати директиви на цю тему сьогодні, ми рухаємось у напрямку захисту обличчя”, - сказав міністр оборони США 5 квітня у програмі This Week Джорджа Стефанопулоса.

При цьому очільник оборонного відомства США додав, що крім захисту військових, збройні сили мають продовжувати виконувати місію з національної безпеки країни.

“Щоб це виконувати, ми не завжди можемо дотримуватись соціального дистанціювання, як то під час атаки субмарини, бомбардувальника, в танку, то ж ми маємо вживати інших заходів”, - сказав міністр оборони.

“Ми надамо їм рекомендації, необхідні для того, щоб пристосуватись, в якій би унікальній ситуації вони б не були”, - додав Еспер.

Напередодні Центри із контролю та профілактики захворювань у США рекомендували усіх мешканцям країни носити захисні маски. Маска може зупинити поширення вірусу від людей, які не проявляють симптомів і несвідомо розносять вірус.

У рекомендаціях також йдеться, щоб населення не купувало хірургічних масок чи респіраторів N95, так як їх бракує медичним працівникам.

Дивіться також: Безробіття в США через коронавірус вдарило і по українцях

  • 16x9 Image

    Ірина Матвійчук

    Журналістка, репортерка, редакторка вебсайту. Цікавлюсь соціальними темами та історією. Для потенційних сюжетів завжди шукаю захопливі історії про українців у США, маловідомі сторінки історії, про неймовірні долі людей та бізнесів. Приєдналася до команди Української служби Голосу Америки у 2014 році. Перед тим працювала в журналі National Geographic та на "Радіо Свобода". Люблю читати книжки, створила у США книжковий клуб Books-R-Us Ukrainian. Із задоволенням подорожую в країни/регіони, які є непопулярними для туристів. Одружена, маю доньку.  

XS
SM
MD
LG