Спеціальні потреби

Темпи поширення коронавірусу у США можуть сповільнитись до кінця квітня – Білл Гейтс


Засновник компанії Microsoft та благодійник-мільярдер Білл Гейтс у неділю заявив, попри те, що пандемія коронавіурусу є «сценарієм нічного жахіття», продовження режиму соціального дистанціювання може призвести до того, що темпи розповсюдження вірусу вже сповільняться до кінця квітня. Про це він сказав в інтерв’ю каналу Fox News.

«Якщо б ми продовжували ходити на роботу, подорожували, як раніше, ця б динаміка вгору ніколи не припинилась, і заразились би більшість людей», - каже Гейтс. Він додав, що карантин – це єдиний спосіб подолати вірус: «На щастя, якщо ми будемо використовувати цей інструмент ефективно, до кінця цього місяця кількість нових випадків припинить зростати».

Щодо прогнозів влади відносно кількості можливих смертельних випадків від коронавірусу – від 100 до 240 тисяч – Гейтс припустив, що за умов ретельного виконання режиму соціального дистанціювання, ця цифра буде набагато меншою.

Гейтс додав, що хоча є вірогідність повернення вірусу восени, до того моменту є час, щоб розробити ліки та зрештою вакцину проти вірусу.

«Ми не повернемось до по-справжньому нормального життя, аж поки у нас не буде вакцини…Дехто повернеться на роботу, школи відкриються частково, але ми повинні бути дуже і дуже обережними, щоб не було рецидиву, поки не матимемо вакцини», - попередив мільярдер.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG