Спеціальні потреби

Тисячі пакистанців покидають свої домівки у зоні конфлікту


Мешканці північно-західних районів Пакистану у таборі біженців
Мешканці північно-західних районів Пакистану у таборі біженців

У північно-західному регіоні Пакистану спалахнули нові сутички між урядовими силами та бойовиками Талібану. Десятки тисяч мирних мешканців цієї території покидають свої домівки, намагаючись врятувати свої життя.

Агентство ООН у справах біженців повідомляє, що лише за минулий тиждень майже 25 тисяч людей втекли з північної провінції Мохманд, розташованої поблизу кордону з Афганістаном. Офіційні особи зазначають, що до кінця тижня кількість біженців може сягнути 90 тисяч.

Високопосадовці Пакистану підтверджують, що у регіоні проходять посилені військові операції проти бойовиків Талібану. За останній тиждень було знешкоджено щонайменше 70 екстремістів.

Представники Управління верховного комісара ООН у справах біженців зазначають, що у Пакистані було створено два нових табори для напливу біженців, однак додають, що багатьом людям не вдається покинути зону конфлікту.

За інформацією ООН, за весь час протистояння урядових сил із бойовиками Талібану із зони конфлікту втекло близько мільйона людей.

XS
SM
MD
LG