Спеціальні потреби

У Пакистані здійснено атаку на службовців американського консульства


Посольство Сполучених Штатів у Пакистані повідомило, що в понеділок здійснено самогубну атаку на двох службовців американського консульства в Пешаварі. Посольство охарактеризувало інцидент як «імовірну терористичну атаку». Поранення, крім американців, отримало також двоє пакистанських службовців.

Замінований автомобіль нападника врізався в машину консульства в північно-західному місті Пешавар, що розташоване неподалік автономного племінного району біля кордону з Афганістаном.

Службовці місцевих органів влади повідомили, що від вибуху щонайменше двоє пакистанців загинуло і кілька інших отримали поранення.

Раніше пакистанські офіційні особи повідомили, що нападник-смертник убив двох американців, проте посольство негайно заперечило цю інформацію.

Поліція заявила,що в машині нападника було 110 кілограмів вибухівки.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG